Samostalna likovna izložba Nataše Tisaj i Tamare Lukšić

U knjiškom ogranku u Lipovljanima 21. listopada 2011. godine održana je prva likovna samostalna izložba Nataše Tisaj i Tamare Lukšić. One su članice Likovne udruge koja radi u sastavu Matice hrvatske Lipovljani.

Izložba je organizirana u okviru Mjeseca hrvatske knjige. Brojnoj publici mlade autorice predstavile su svoje radove o kojima nije bilo potrebno previše govoriti jer likovni uradci govore sami. Nataša i Tamara rade pod vodstvom mentora gospodina Ivice Ice Bilandžića, akademskog slikara.

Nakon pozdravnih riječi knjižničarke Marice Tisaj, gospodin Bilandžić pozdravio je sve nazočne, uz lijepe riječi zaželio mladim damama mnogo uspjeha u radu i naravno niz samostalnih izložbi širom lijepe naše.

Izložbu je otvorila ravnateljica Gradske knjižnice i čitaonice Ante Jagar Novska Darija Jež. Da bi ugođaj bio pravi pobrinuli su se članovi tamburaške skupine Kulturno umjetničkog društva Lipa pod vodstvom profesora glazbe Franje Rodića.