Članovi tamburaške skupine KUD-a Lipa Lipovljani u subotu drugog travnja 2011. godine nazočili su predstavljanju knjiga Đure Vidmarovića i Katarine Brkić.

Književni susret bio je organiziran u suradnji ogranka Matice hvatske Kutina i Lipovljani te udruge žena Mlinerice iz Piljenica.

Prije početka susreta nazočne je pozdravio gospodin Stjepan Crnko, predsjednik ogranka Matice hrvatske Lipovljani i Melita Lenička profesorica hrvatskog jezika.

Knjigu Katarine Brkić predstavljala je profesorica hrvatskog jezika iz Kutine, dok je poeziju i tekst čitao Ivan Masnec. O knjizi i stvaralaštvu Đure Vidmarovića govorila je Katarina Brkić i Dragutin Pasarić.

Na kraju susreta tamburaši KUD-a Lipa izveli su kratki program pod voditeljstvom profesora glazbe Franje Rodića.