U subotu, 27. veljače 2010. godine, Kulturno umjetničko društvo Lipa Lipovljani održalo je izbornu godišnju Skupštinu na kojoj je Marica Tisaj ponovo izabrana za predsjednicu KUD-a.

Skupštini su nazočili članovi KUD-a Lipa Lipovljani, te predstavnici općinskog vijeća Lipovljana, gospodin Marijan Juran (predsjednik), i član vijeća gospodin Ivan Duda.

Skupštini su nazočili predsjednici ostalih udruga koje djeluju u općini Lipovljani.

Kulturno umjetnički program izveli su članovi mlađe skupine KUD-a Lipa uz pratnju tamburaša KUD-a Lipa i članovi Mješovitog pjevačkog zbora Lira.

Na Skupštini je podneseno bogato izviješće o radu i plan rada za 2010. godinu te financijsko izviješće za 2009. i financijski plan za 2010. godinu.

Na Izbornoj skupštini KUD-a LIPA Lipovljani predložen je i izabran novi Upravni odbor KUD-a.

Članovi Upravnog odbora su:

Marica Tisaj – predsjednica,
Nevenka Zorić dopredsjednica,
Gordana Tisaj – tajnica,
Gordana Kotarski – blagajnica,
Članovi: Ivana Tot, Dubravka Musij, Dragica Knežević, Zlatko Žanić i Marija Nađ.

Članovi Nadzornog odbora su: Drago Tisaj, Željka Žanić i Benito Tot.