Kulturno umjetničko društvo LIPA Lipovljani prvi puta od svoga osnutka organiziralo je veličanstven doček Nove 2011. godine. Članovi KUD-a LIPA doček Nove godine organizirali su u Društvenom domu u Lipovljanima. Dočeku je nazočilo oko 150 gostiju uz 30 članova društva koji su brinuli da svaki gost bude dostojno uslužen. Za dobru atmosferu u dvorani pobrinuli su se članovi glazbenog sastava OLD TIMERI, za dobar meni bio je zadužen mladi kuhar Ivan Šišulj iz Kraljeve Velike. Zahvalni smo Općini Lipovljani koja nam je osigurala prostor, zatim svim donatorima koji su nam donirali tombole i naravno svim članovima KUD-a koji su se rado odazvali organizaciji zabave i odvajali svoje slobodno vrijeme pri pripremama. Ono što je najbitnije, zahvalni smo svima koji su prepoznali Lipovljane i KUD LIPU za ulazak u Novu 2011. godinu.

Doček Nove godine 2011. najava

Svim suradnicima diljem Hrvatske, te stanovnicima Općine Lipovljani, želimo sretnu 2011. godinu uz ostvarenje svih želja, mnogo ljubavi, mira i tolerancije u obiteljima.

Članovi KUD-a LIPA Lipovljani.