U subotu 18. prosinca 2010. godine u 18 sati u Društvenom domu u Lipovljanima održan je Božićni koncert.

Organizatori Božićnog koncerta bili su članovi KUD-a Lipa Lipovljani i MPZ Lira Lipovljani.

U jednosatnom koncertu pored članova KUD-a Lipa i MPZ Lira, u programu su sudjelovali KPDU Karpati, Češka beseda i Matica slovačka Lipovljani.

Božićni koncert započeli su članovi KUD-a Lipa pjesmom Dobar većer dobri ljudi. Nakon toga su se predstavili Plesovima i pjesmama Bilogore uz pratnju tamburaške skupine. Mlađa skupina KUD-a LIPA Lipovljani izvela je božićnu pjesmu Zvjezdari i Sunašce tone. Tamburaška skupina KUD-a predstavila se pjesmama Svatovac i Pjesme Babilona. Mješoviti pjevački zbor Lira, Češka beseda i KPDU Karpati izveli su božične pjesme. Maticu slovačku Lipovljani predstavljali su članovi MPZ Lira Lipovljani.