U nedjelju 18. prosinca 2011. godine članovi Kulturno umjetničkog društva Lipa Lipovljani odradili su trideset i treći nastup u 2011. godini.

Članovi KUD-a Moslavina Kutina organizirali su Božićni koncert u kojem su uz domaćine sudjelovali članovi starije i tamburaške skupine KUD-a Lipa sa voditeljima Tihomirom Krmekom i Franjom Rodićem. Lipaši su se uz domaćine predstavili u najboljem svjetlu i izazvali su buran aplauz. Kutinskoj publici predstavili su se Lipovljanskim kolom i slovačkim plesom Šariš polkom.

Nakon bogatog programa, posjetiteljima se obratio predsjednik KUD-a Moslavina Tihomir Krmek. Nakon gospodina Tihomira, nazočne je pozdravio gradonačelnik grada Kutine gospodin Davor Žmegač.

“Radujte se narodi” bila je zajednička pjesma koju su svi sudionici Božićnog koncerta u Kutini izveli na kraju programa.