Aktivnosti KUD-a Lipa - veljača-ožujak 2013

1. U subotu 09. veljače 2013. godine u Starim Mikanovcima organizira se 46. Manifestacija „ Mladost i ljepota Slavonije“ . Članica KUD-a LIPA Martina Jurić natjecati će se pri izboru za najljepšu djevojku u narodnoj nošnji, poželimo joj mnogo uspjeha.
  2. Članovi tamburaške skupina KUD-a LIPA 09. Veljače 2013. sviranjem i pjevanjem uveličati će redovnu godišnju Skupštinu udruge žena Ruža iz Lipovljana.
  3. Redovna godišnja skupština KUD-a LIPA održati će se 16. Velječe 2013. U 18 sati. Pozivamo sve sadašnje i bivše članove da svojom nazočnošću uveličaju rad ove Skupštine.
  4. Izborna godišnja Skupština Matice slovačke Lipovljani održati će se 23. Veljače u 18 sati. Izbornu Skupštinu svojim nastupom uveličati će članovi starije i tamburaške skupine KUD-a LIPA.
  5. 02. 0žujka 2013. KUD LIPA u 18 sati organizira III Susrete Dječjih skupina. Susretima će sudjelovati folklorne dječje skupine iz Đeletovaca, Jalžabeta, Kutine, Dugog sela, Lipovljana (KUD LIPA, Vrtić i Osnovna škola).